ÖVRIGT / Nautica / Modellskepp 14378349
nr 1437 8349
Modellskepp
Cutty Sark, Längd: 124cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:55:09
200 kr